Tęstiniai praktiniai pozityvių pokyčių kursai "Savo gyvenimo autorius"

Asmeninio gyvenimo kūryba - pati nuostabiausia kiekvieno žmogaus meninė išraiška, kurioje kiekvienas gali atskleisti visą savo talentą ir potencialą, patirti daug džiugių atradimų tiek procese, tiek mėgaujantis rezultatais. Ir visa tai yra gerokai lengviau ir paprasčiau, nei dauguma gali įsivaizduoti.

Prieš 10 metų, palikdama tuometinę profesiją ir karjerą, iškėliau sau tikslą - suvokti šio pasaulio veikimo principus ir išmokti kurti savo gyvenimą jais naudojantis, nes tikėjau, kad būtent tame suvokime glūdi paslaptis, leidžianti tiesiog gyventi ir mėgautis, o ne vargti, kautis, kentėti, gintis, saugotis ir, pasitelkus visas valios jėgas, stengtis kažką pakeisti.

Nuotrauka iš kursų grupės susitikimo
Nuotrauka iš kursų grupės susitikimo

Šie metai yra jau penkti, kai kviečiu jungtis prie tęstinių praktinių, transformacijų bei įtampų atpalaidavimo kursų "Savo gyvenimo autorystė".

Pirmą tokio tipo kursą paskelbiau 2018 m. balandį ir net pati buvau nustebinta, kaip efektyviai ir greitai daugybėje aspektų ima keisti gyvenimai šiuos metodus praktikuojančių žmonių. Visai netrukus grupės ėmė pildytis anksčiau prisijungusių dalyvių draugėmis, kaimynėmis ir kitomis pažįstamomis, pastebėjusiomis savo draugių permainomis. Tai man pats geriausias įrodymas, kad praktikuojančių žmonių gyvenimai keičiasi tiesiog akivaizdžiai ir įkvepia kitus permainoms.

Šiemet vėl kviečiu jungtis ir vyrus, nes tai, ko mokau, yra universalu ir tinka kiekvienam.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterimis susitiksime pirmadieniais ir ketvirtadieniais 18 val. kiekvieną mėnesį tris pirmas savaites.

Su vyrais susitiksime pirmadieniais ir ketvirtadieniais 9 val. kiekvieną mėnesį tris pirmas savaites.

Nuotrauka iš kursų grupės susitikimo
Nuotrauka iš kursų grupės susitikimo

Dėl savo nesėkmių galime kaltinti kitus - aplinkybes, žmones, valdžią, oro sąlygas, tėvus, kaimynus, darbdavius, sveikatą, amžių, Dievą ir t.t. Tačiau galime pažvelgti į savo gyvenimą nebe aukos, o autoriaus akimis, prisiimti atsakomybę už rezultatą ir paklausti savęs "kaip aš tai sukūriau ir kaip galiu pakeisti tai, kas man nebepatinka?".

Kiekvieną mėnesį po tris savaites atpalaiduosime emocines įtampas ir transformuosime savo įsitikinimus vis kitoje temoje:

Rugsėjo 5-22 d. - "Parašyk sau gyvenimą" - mokysimės pagrindinių sąmoningos gyvenimo kūrybos principų.

Spalio 3-20 d. - "Gero vaiko sindromas" - kodėl patikėjome, jog būtina būti gera mergaite arba geru berniuku ir niekaip neišaugame iš gero vaiko amžiaus? Kaip siekis būti visiems geru ir visiems patikti, įtikti įtakoja mūsų gyvenimą, augina nuoskaudas ir nusivylimą? Kaip iš to išeiti ir tapti normaliu, suaugusiu, laimingu žmogumi?

Spalio 24 d. - lapkričio 10 d. - "Meilė gydo gyvenimą" - kai nėra meilės gyvenimui, nėra nei sveikatos, nei pinigų, nei harmoningų santykių su savimi bei kitais. Kodėl nusprendėme nemylėti nei savęs, nei savo gyvenimo? Kodėl pasirinkome kančią, nelaimes ir aukos būseną? Kaip iš to išeiti?

Gruodžio 5-22 d. - "Išlaisvink savo svajonę" - pasitinkame naujus metus išsigrynindami savo svajones, suteikdami joms sparnus bei erdvės išsipildymui. Tegul jos mums išsipildo dar geriau, nei galime įsivaizduoti!

Sausio 9-26 d. - "Mano santykiai ir aš" - visa sėkmė, turtai ir klestėjimas neturi prasmės, jei neturime su kuo jais pasidalinti, prieš ką pasirodyti, kam nušluostyti nosies. 😉 Santykiai yra erdvė, kurioje galime atsiskleisti, augti arba... sužlugti. Pasižiūrėsime į savo santykius su savimi, savo antra puse (jei jos nėra, pasižiūrėsime į priežastis, kodėl nėra), patyrinėsime, kokie žmonės mus supa ir ką mums tai sako apie mus pačius?

Vasario 6-23 d. - "Laisvė nuo praeities" - vaikystėje patyrėme visko, net tie, kurie augo darniose, pilnose šeimose. Net ne visai sąmoningai suvoktos ir prisimenamos nuoskaudos, įsitikinimai, baimės veikia mūsų kasdienius pasirinkimus, sprendimus ir tikėjimą į savo galimybes bei talentus. Kokį gyvenimą gyventum, jei būtum laisvas nuo praeities?

Kovo 6-23 d. - "Aš ir mano kūnas" - santykis su savo kūnu yra esminis ir bazinis dalykas, be kurio neįmanoma nei sėkmė, nei savirealizacija, nei finansinis komfortas, nei šeima, nei dvasinis tobulėjimas. Pabandyk apsikabinti mylimą žmogų be kūno. Tapk tėčiu arba mama be kūno. Realizuok save mėgstamoje veikloje be kūno. Kovą skirsime dėmesio savo santykiui su savo kūnu, amžiumi, svoriu bei išvaizda, taip pat ir sveikata.

Balandžio 3-20 d. - "Mano nepatogios emocijos" - pasižiūrėsime į tai, ko laikomės, nors skaudu, ką kuriame sau, nors tai nemalonu. Ką siekiame jausti, nes taip reikia. Ką sau draudžiame patirti, nes to jausti negalima.

Gegužės 8-25 d. - "Savo gyvenimo autorystė". Kas tu - savo gyvenimo autorius ar savo gyvenimo auka? Peržiūrėsime įvairius savo gyvenimo aspektus, kuriuose nesąmoningai nusprendėme patirti aukos jausmą. Ir išsivaduosime iš šios būsenos! Susigrąžinsime savo prigimtinę galią, jėgą ir stiprybę, gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Atrasime vietas, kurioje sabotuojame savo gyvenimą, patys griauname santykius, atsisakome galimybių ir kitaip sau kenkiame. Ir pakeisime "programinę įrangą" 🙂

Birželio 5-22 d. - "Mano visapusiškas klestėjimas" - nuoširdžiai tikime, kad materialus gerbūvis yra ribotas šio pasaulio resursas.

Užsiėmimų tikslas - išmokyti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mano sukurtą, mano ir kitų, to išmokusių žmonių, gyvenimu patikrintą, labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, juk užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 2-3 val.

Trukmė priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų.

Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti. Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės), todėl galite prisijungti ne nuo pradžių arba likti nelikti iki Zoom susitikimo pabaigos.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos.

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

10 mėnesių trukmės praktinių kursų "Savo gyvenimo autorius" kaina: 1000 eur

Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Kilus klausimams, galite su manim susisiekti el.p. autore@astaivaskeviciute.eu arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką, žinutę messengeryje arba instagrame ( @asta_iva )

Asta Ivaškevičiūtė
Asta Ivaškevičiūtė