Renginiai, stovyklos

Šumsko Laukininkų dvare

Mandalų piešimo ir skaitymo, Taro kortų įžvalgų renginys Šumsko Laukininkų dvare "Perskaityk save"

Gegužės 18 d., šeštadienį, nuo 11 val. kviečiame į Šumsko Laukininkų dvare vyksiantį, 8 val. trukmės magišką, spalvingą, žaismingą kelionę į savo vidinės visatos centrą per mandalas ir Taro kortų simboliką, ieškant dvasią stiprinančių vidinių resursų, kurie kaip ryškūs saulės spinduliai ryžtingai išsklaido visą dvejonių ūką.

Patyriminis retrytas Šumsko, Laukininkų dvare "Lengvai į gausą"

Birželio 23-24 dienomis Šumsko, Laukininkų dvare, vyrus bei moteris kviečiame išlaisvinti bei praplėsti savo vidinę erdvę, įsileidžiant visapusišką klestėjimą visose gyvenimo srityse.

Dvi magiškas Vasaros saulėgrįžos dienas, tapybiško grožio persmelktame, senovės Baltų paslaptimis alsuojančiame Šumsko Laukininkų dvare, kartu su trimis šiuolaikinėmis raganomis – Asta Ivaškevičiūtė, Rita Baniene ir Viktorija Hollstein, - įvairiausiais, tiek šiuolaikinės psichologijos, tiek senoviniais raganų užkalbėjimų metodais, pasitelkus šamanišką, sąmoningą sapnavimą ir kitus būdus, kviesitės gausą į savo gyvenimą, sąmonę bei pasąmonę.

Poilsio ir minčių išjungimo savaitgalis Šumsko Laukininkų dvare "Kūno meditacijos"

Liepos 19-21 dienomis Šumsko, Laukininkų dvare, kviečiame į magišką kelionę per kūno pojūčius į save, o per savęs atradimą į gilesnį ryšį su kitais. Per mažus dalykus į didelius stebuklus.

Stovyklos pagrindinė tema - sugrįžimas į save per kūno pojūčius.

Renginiai, kuriuos galite užsisakyti savo asmeninei šventei

Šie renginiai gali vykti Šumsko, Laukininkų dvare (M. Šumskio g. 6, Šumskas), iš anksto suderintu laiku.

Apie Dvarą https://www.facebook.com/sumskodvaras18

Dėl renginių susisiekite asmeniškai - parašykite žinutę messenger'yje (Asta Ivaškevičiūtė) arba el.p. autore@astaivaskeviciute.euTaip pat galime pasirūpinti maitinimu.

"Nusipiešk naujas neuronų jungtis"

Turbūt iškart pagalvojote, kad čia bus neurografikos užsiėmimas (bent jau tie, kurie žinote, kas ta neurografika). Bet ne!

Ir taip pat čia nei fraktalų piešimas, nei dailės terapija, nei piešimo pamoka! Tai mano pačios atradimas, padarytas piešiant.

Pirmiausia su kuo susiduriu, kai imu kalbėti su žmonėmis apie piešimą, tai su "nemoku piešti". Jie sako "nemoku piešti, todėl nepiešiu", tarsi piešti gali tik tie, kurie moka. Kai tuo tarpu vaikystėje turbūt beveik visi piešėme ir tai darėme ne dėl to, kad mokame ar mokomės piešti ar dar dėl kokių nors kitų priežasčių, kurias išmokome naudoti kaip pasiteisinimą suaugę.

Paprastai visi žino, kad piešimas yra svarbus vaiko raidai. O kaip dėl suaugusiojo raidos? Juk tiesa ta, kad mes ne sustojome vystytis, o save sustabdėme.

Įdomu tai, kad mūsų smegenims visiškai nesvarbu, kokiose srityse mokomės rasti problemų sprendimus, laužome šablonišką mąstymą ir išeiname iš savo "dežutės suvokimo" (think out of the box). Kitaip tariant, kai sprendi problemą popieriuje, ieškodamas būdo, kaip atvaizduoti kažkokį objektą, tavo smegenys mokosi kaip spręsti visas tavo gyvenimo problemas, esant ribotiems ištekliams, trūkstant gebėjimų ar pan. Kai pieši, nes nemoki, kai pieši tai ko nemoki, nejučia mokaisi spręsti problemas kitose, su piešimu visiškai nesusijusiose srityse.

Piešimui reikalingomis priemonėmis pasirūpinsiu.

Renginys moterims "Padėka ir apsijungimas su promotėmis"

Visų šventų dienos išvakarėse prisiminkime visas Moteris, kurios gyveno iki mūsų. Jų dėka esame šiandien.

Mūsų promotės mylėjo, kovėsi, gyveno, pyko, atleido, verkė, juokėsi. Nors jų gyvenimai išnyko prabėgusiuose šimtmečiuose, kiekviena mumyse paliko po mažą dalelę savęs - geno fragmentą ar vos juntamą sielos pėdsaką.

Promotės padarė daug klaidų, kad mes galėtume pasimokyti ir tų pačių daugiau nebekartoti. Jos pasiekė daug pergalių, kurias galime susiverti į sakralų, stiprybę teikiantį vėrinį šalia savųjų pergalių.

Ateik sušilti, apsikabinti savęs, viena kitos, o per viena kitą - ir savo promočių. Ateik padėkoti, atleisti, pastiprinti savęs. Ateik tam kad galėtum už durų palinkti savo pareigas, atsakomybes, socialinius vaidmenis ir pabūti savimi, kartu su kitomis moterimis - seserimis.

"Padėka ir apsijungimas su promotėmis" renginyje tavęs laukia:

meditatyvios, taktilinės prisilietimo, apsikabinimo, atsipalaidavimo praktikos, ritualai,

po kurių pasijausi pailsėjusi, įsikvėpusi ir bendrystėje (nors gal ir taip nesijauti vieniša).

"Išlaisvink savo svajonę" - svajonės pildosi ir tai yra labai gerai!

Kai atsipalaiduoji, nustoji trukdyti pildytis svajonėms!

Renginio metu išsigryninsite savo norus, pastiprinsite juos gero linkinčiame rate, nutrinsite abejones, nepasitikėjimą savimi, baimes.

Žaismingos magijos, ritualų ir bendradarbiavimo pilnas renginys, kurio metu prasmingai, bet jaukiai ir linksmai išskleisite sparnus ir leisite pakilt į dangų savo svajonėms.

"Pažaiskim magiją" - renginys su Taro kortomis

Linksmai, rimtai, lengvai, bet įžvalgiai ir subtiliai prisiliesite prie įvairių savo gyvenimo temų, pasitvirtinsite tai, ką jau žinote, įsikvėpsite drąsai. Taro kortos čia naudojamos kaip asociatyvinės metaforų kortos, kurių paskirtis yra ne burti ar pranašauti, o giliau pasikalbėti su savimi, įsikvėpti, pasisemti drąsos, džiaugsmo gyventi ir atrasti sprendimus.

"Sielą gydanti seserystė" - jaukus renginys moterims

Savo socialinius vaidmenis, apsauginius šarvus pakabiname ant kabliuko prie durų ir žengiame į saugią, emociškai šiltą erdvę atvira širdimi prieš save ir prieš kitas moteris, "seseris". Renginys, skirtas jautrioje moterų bendrystėje pailsėti, užsigydyti savo emocines mėlynes bei nubrozdinimus.

"Pažaisime magiją" - renginys grupei su Taro kortomis
"Pažaisime magiją" - renginys grupei su Taro kortomis
"Savilepos ir gero laiko vakaras" - ar reikia ką nors pridurti? :)

Jaukus ir mielas moteriškas grožio vakarėlis, kurio metu išglostysite savo veidelius, išminkysite juose visas susikaupusias įtampas. Mimikos raumenys tiesiogiai susiję su visomis mūsų emocijomis ir, nors stengiamės neparodyti kaip jaučiamės, jie vis tiek įsitempia. Ilgiau užsibūnančios emocijos lieka ir veide, todėl išglostant įtampas veide, išglostome ir atpalaiduojame ne tik veidą, bet ir savo emocinę būseną. Renginio tikslas yra padėti moterims atsipalaiduoti, pasilepinti, pasimėgauti, jaukiai praleisti laiką ir, tuo pačiu, nepastebimai, linksmai atpalaiduoti savo emocines įtampas.

Visi šie renginiai gali vykti jūsų erdvėje arba Laukininkų dvare (M. Šumskio g. 6, Šumskas), iš anksto suderintu laiku.

Apie Dvarą https://www.facebook.com/sumskodvaras18

Dėl renginių susisiekite asmeniškai - parašykite žinutę messenger'yje (Asta Ivaškevičiūtė) arba el.p. autore@astaivaskeviciute.eu