Aš galiu tau padėti!

Galiu tau padėti, jei jautiesi užstrigusi, išsibarsčiusi, pasimetusi, jei kankina nerimas, nepasitikėjimas savimi, jei jauti, kad savivertei reikia pagalbos, jei jauti įtampą santykiuose. Aš padėsiu atstatyti vidinius resursus, sveiką savivertę, savęs suvokimo ašį atgal į savęs centrą, padėsiu lengvai ir greitai atpalaiduoti įtampas, nerimą, baimes.

Nauja - Asmeninės mentorystės programa

Ši programa ypatingai tinka tiems, kuriems reikia asmeninio vedimo, pastiprinimo tvarkantis pačius įvairius gyvenimo klausimus:

  • sveikos savivertės atstatymas ir stiprinimas - be jos neįmanomi harmoningi santykiai, sveikata, finansai. Paprasčiau tariant, bet kur, kur tau šiuo metu bloga, problemos šaknys bus susijusios su saviverte.

  • Graužiantis nerimas, įtampa, panikos atakos.

  • Įtempti santykiai, toksiški partneriai, sunku užmegzti gilų emocinį ryšį, vienatvės ir atstūmimo jausmas. Išėjimas iš santykių su narcisistinėmis asmenybėmis ir atsigavimas, atsistatymas po tokių santykių.

  • Sudėtingi santykiai su tėvais, vaikystėje patirtos traumos ir iš to vis dar persekiojantys nepilnavertiškumo kompleksai.

  • Nemiga, prastas miegas, nuolatinis pervargimo jausmas, negebėjimas atsipalaiduoti, padidintas jautrumas, ir iš to kylantys galvos skausmai, primenantys migreninius (daugeliu atvejų žmogus tiki, kad jam migrena), nusilpęs imunitetas, širdies permušimai, nors gydytojai nieko neranda.

  • Baimė save realizuoti, jausmas "nieko nenoriu" arba "nežinau ko noriu".

  • Tikėjimas, kad neįmanoma uždirbti iš mėgstamos veiklos, todėl reikia kentėti ir dirbti bet kokį darbą, už kurį moka pinigus.

  • Ir bet kuri kita, čia nepaminėta tema.

photo of man closing his eyes
photo of man closing his eyes

Asmeninės mentorystės programos tikslas yra individualiai bendraujant su žmogumi, padėti jam išmokti kaip tvarkytis su bet kokiomis problemomis, kad viso to išmokęs galėtų ateityje drąsiai viską spręsti savarankiškai.

Asmeninės mentorystės programa yra kaip asmeniniai kursai, tik jų programa sudaroma bendraujant, atsižvelgiant į to žmogaus gyvenimo ypatumus, poreikius ir aplinkybes, jo individualų tempą ir problemas, su kuriomis jis susiduria.

Susitinkame video skambučiu kartą per savaitę, o likusį laiką bendraujame žinutėmis.

Mažiausia programos trukmė - 1 mėnuo.

Kadangi kiekvienam Asmeninės mentorystės programos dalyviui skiriu visą savo dėmesį, atsakau į visus klausimus, kiek tik jų kyla, visada esu pasiekiama ir visada padedu vos tik iškyla kokia papildoma problema, todėl į šią programą galiu priimti labai nedaug dalyvių.

Šiuo metu mėnesio kaina 350 eur. (mažesnė tikrai nebus, bet pakilti gali)

Jei turite klausimų, rašykite man žinutę į messengerį arba el.p. autore@astaivaskeviciute.eu

Turi situaciją, kuri kartojasi, kurioje jautiesi užstrigusi? Aš padėsiu pakalbėti su tavo geriausiu draugu - tavimi.

Jei jautiesi užstrigusi savo situacijoje, jei nematai išeities, jei jautiesi blogai, jei negali apsispręsti, jei negali išsilaisvinti nuo prisiminimų, jei neturi drąsos ar energijos realizuoti save mėgstamoje veikloje, jei neturi svajonių arba jei kaip tik, turi svajones, - tarkimės dėl asmeninės konsultacijos.

Panaudodama Taro kortas duodu psichologines įžvalgas apie tavo situaciją, rekomendacijas situacijos sprendimo būdams.

Taro kortas naudoju kaip psichologines asociatyvines metaforų kortas ir galiu tau padėti į tavo situaciją pažvelgti kitais rakursais nei iki šiol žvelgei, rasti atsakymus, kurių nepastebėjai. Arba kaip tik patvirtinti tavo mintis ir pakartoti atsakymus, kuriuos jau esi sau davęs.

Ateities neburiu. :)

Asmeninės konsultacijos
Asmeninės konsultacijos
Taro įžvalgų konsultacijos
Taro įžvalgų konsultacijos