Smalsu sužinoti, kaip galėtum pagerinti ateinančią savaitę?

Sukūriau naują asmeninio tobulėjimo ir gyvenimo gerinimo įrankį - Taro kortų įžvalgų einamai savaitei prenumeratą :)

- Kiekvieną pirmadienį gautum laišką su Taro kortų įžvalgų video. Išdėliočiau penkias kortas ir papasakočiau, į ką reiktų ateinančią savaitę atsižvelgti, kur ieškoti savo stiprybių, vidinių resursų.

- Be penkių kortų apžvalgos, papildomai galėtum sugalvoti savo klausimą ir pasirinkti vieną iš trijų atsakymų. Atsakymams ištraukiu ir paaiškinu dar po vieną Taro kortą.

Pvz., klausimas: "ką man labiausiai reikia sužinoti dabar?" ir pasirenku 1-mą atsakymą. Paspaudžiu ant atsakymo ir peržiūriu video.

- Taip pat pirmadieniais atsiųsčiau atsiliepimų formą, kurioje, jei norėtum, užpildytum atsiliepimą apie Taro įžvalgas - kas Tau buvo naudinga, kas surezonavo, ką panaudojai.

Lijana:

Iškeltas klausimas visiškai buvo niekuom sudėtingas ar neįprastas, bet gautas atsakymas atrodo atsakė viską taip išsamiai, kad nebeliko vietos interpretacijom. Labai ačiū Asta!

Gintarė

Labas :) pirmiausia ačiū už šios savaitės įžvalgas, buvo tikrai įdomu ir naudinga, bet tuo pačiu ir ne visai lengva. Todėl apie kiekvieną kortą atskirai dabar nerašysiu. Bus tiesiog padrikos mintys iš to, kas užstrigo. Taigi, kad negatyvios mintys ir baimės piešia baisius scenarijus, ir tai mus stabdo nuo veikimo, tai čia faktas, tą tenka išgyventi kone kasdien, todėl eilinis priminimas sau, kad tai tik mintys, o ne realybė, nepamaišys..ir tų mažų žingsnelių, kuriuos mes darome žingsnis po žingsnio, svarba yra didžiulė, nes tik patirtis, kurią įgijome žengdami prieš tai buvusį žingsnį, mums leidžia toliau atlikti kitą žingsnį. Dėl to iš anksto baimintis to dešimto žingsnio tiesiog beprasmiška. Tą irgi tenka sau dažnai priminti ir stabdyti mintis, kuriomis kalba baimė. Labai svarbi korta man pasirodė su žonglieriumi. Pati dažnai pastebiu, kad susikoncentravus ties vienu dalyku, kad ir labai svarbiu, bet apleidus kitas sritis, džiaugsmo būna mažai, nes laimingas gyvenimas yra visuma ir balansas. Net ir Biblijoje kalbama apie tai, kad tikroji gyvenimo laimė yra eiti ir viskuo grožėtis, nepamirštant šaukštelio su penkiais lašais rankoje (ar kažkaip panašiai). Labai teisingas teiginys, kad tik prisiliečiant prie visko po truputį gyvenimas juda į priekį (šitą reikėtų sau pasikabinti kasdien matomoje vietoje :)). Ir paskutinė mintis, kuri surezonavo - iš paskutinės kortos su merginomis. Man tai suprantama kaip būtinybė išlįsti iš savo vidaus ir eiti į žmones, bendrauti, kalbėtis, juoktis, dalintis patirtimi.. todėl savaitės eigoje tai sau priminsiu kaip rekomendaciją :)

Inga

Ačiū labai, Asta, Tavo įžvalgos labai sudėlioja į vietas, savaitė prasideda kažkokiu tvarkinga įžanga, naudingomis ir leidžiančiomis permąstyti dalykus įžvalgomis. Kai kurias kortas priskiriu savo praeičiai-tai durklai virš galvos, tos slogios mintys kuriomis save kankinau, grauždavau, įsisąmoninti tai dar kartą pravartu, nes bet kada galiu ten sugrįžti. Sužeista širdis, taip ,bet to žmogaus iš tikrųjų nebėra šalia. Plius manau jis sužeistas labiau negu aš. Vis tik randas gilus. Na o monetų karalius kaip ir aną kartą stipriai atspindėjo, kad viskas mano rankose. Taip pat harmonija, mokaisi žongliruoti, labai vaizdinga ir padrąsina, kad iš karto su 36 kamuoliukais nepatempsi, kol neišmoksi su dviem. Tai labai pagrįsta ir žmogiška, bet anksčiau apie tai nepagalvodavau. Ir dabar draugystės korta-kaip tik vyksta atsivertimas viduje iš vienišės kaip ta sraigė kišu po ragelį ir pamažu susitinku su savo draugėmis, kurios taip kantriai ištvėrė mano tylos periodą ir nenusisuko nuo manęs. Ačiū dar kartą, atitiko tuk kuo aš gyvenau ir kuo dabar gyvenu!

Neaprėpiamas dėkingumas, kad Tave sutikau internete. Tavo nuoširdūs palinkėjimai laimės paliečia mano širdį ir gyvenimas nušvinta. Aš irgi tau linkiu šviesos, meilės, darnos ir tęsti savo taip reikalingas veiklas (nerašau darbus, nes turi kaip ir neigiamą priverstinį atspalvį, o veiklos-tai savirealizacija, energetiniai mainai, ėjimas iš širdies). Geros savaitės!

Lolita

Noriu sustoti prie skeptrų pažo. Labai surezonavo, lyg atsitokėjau. Nupučiau dulkes nuo senos akvarelinių dažų dėžutės...Paskambinau draugei dizainerei ir pakartotinai užsisakiau savo piešinių kaladės leidinį, kurį tiesiog išdovanojau artimiesiems. Ir susitariau dėl naujo rinkinio. Taip, domiuosi dailės terapija ir aromaterapija. Turiu ir Taro, tik retai jas paimu į rankas. Asta, gal ir būsi ta kibirkštėlė, kuri paskatino mane rimčiau naudotis tais įrankiais. Dėkoju labai labai už pozityvo dozę.

Vis pagalvoju, kad mes tikrai savo mintimis kuriame realybę. Energetiškai čia jaučiasi labai šviesus bendrystės ratas. Nors po lašiuką kiekviena ras, išgirs ir pritaikys sau. Nuo to pasaulis taps gražesnis. Koks džiaugsmas, kad galime dalintis, kurti, pasimokyti ir pasirinkti kaip reaguoti į gyvenimo sunkumus. Sėkmės mums visoms. Iki.

Joana

Taip kortos surezonavo, tikrai pirmos dvi atskleidė mano būseną, gal labiau taip jaučiausi praeitą savaitę, prislėgtos mintys, baimė, nerimas, nusivylimas, sudaužyta širdis. Dėkoju už patarimus, priminimus, kad tai tik mano mintys, pažiūrėti kas vyksta dabar, pažiūrėti į savo baimes ir sukurti veiksmų planą. Menas matyti ir gerų dalykų, kas dabar vyksta. Monetų karalius per vidurį tarsi atstato stabilumą, perverčia svarstykles. Kas mano gyvenime karalius? Kam perduodu atsakomybę. Daryti žingsnius. Gerbuvis, kurio norėčiau sau, viskas padaroma po truputį. O baimė, kad nepavyks, piešiant niūrią ateitį, padaro taip , kad iš tikrųjų nepavyksta. Taip, kad nuoseklus darbas, stabilumas, užsispyrimas siekiant tikslų ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Žongliravimas , tikiu, ateitis, pasisuks į gerą pusę, harmoningos permainos, jau jaučiu , kad širdis apsipranta ir rimsta, vaduojasi iš baimių. Pusiausvyra turi būti visuose srityse, nepamesti kamuoliuko, o jei pametu, pakelti ir vėl derinti. Paskutinė korta - Taurės. Šventiška nuotaika, priminimas, kad už savo jausmus aš atsakau pati. Priminimas, kad turiu gerų draugų, kurie mane išklauso, palaiko, padrąsina.

Ilona

Labiausiai surezonavo pirma ir antra korta. Pastaruoju metu daug minčių kankina ir kaip sako "kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių". Taip ir su mano mintimis, kuo daugiau galvoju, tuo daugiau lenda įvairiausių minčių ir tuo labiau painiojuos pati jose.

Diana

Šį kartą surezonavo visos kortos. Perklausiau tik trečiadienį, nes po pirmadienio išgirstos informacijos įkritau į savo mintis. Ir visiškai jose užsisukau. Toks viskam stopas gavosi. O tai ką išgirdau iš tavo įžvalgų, stipriai sujudino mane. Ir vėl tas puikus priminimas- mažais žingsneliais nueinamas kelias, padaryk vieną žingsnį ir kelias parodys kur toliau eiti. Kiekviena korta tarsi atvėrė mano tolesnio kelio matomumą. Kilo minčių nuo ko pradėti, ką toliau daryti, kad nebūtų sustojimo ir įkritimo į mintis. Dėkinga už informaciją.

Asta

Atsakymas atitiko ir buvo labai aiškus atsakymas į patį svarbiausią gyvenimo pasirinkimą…ačiū!!!

Evelina-Lina

Labai Dėkinga miela,brangi Asta už tokį įrankį ,kad tu žinotum kaip reikalingas toks dalykas kurį tu sukūrei,paiūlei.Tai lyg lazdelė senam žmogui pasiremti,kad lengviau eiti.