Nuo balandžio 8 d. kursai internetu "Savo gyvenimo autorius"
Nuo balandžio 8 d. kursai internetu "Savo gyvenimo autorius"

Kas tu?

Savo gyvenimo autorius ar

savo gyvenimo auka?

Kas tu - savo gyvenimo autorius ar savo gyvenimo, aplinkybių, vaikystės, karmos, likimo, horoskopo, vyriausybės, medikų, vyro/žmonos ar kitų žmonių auka?

Aukos mąstymas įaugęs į mūsų kasdienybę labai giliai. Tai reiškia, kad atsakomybę už savo gyvenimą, santykius, finansus bei sveikatą esame atidavę kitiems. Net nebūtinai kitiems žmonėms, tai gali būti gamtos stichijos ("mane veikia oras", "nėr nuotaikos, kai lyja"), karmos dėsniai ("matyt tokia mano karma"), aplinkybės ("tai aišku, man tai kaip visados...", "lyg tyčia").

Auka vis bando įtakoti, paveikti, sukontroliuoti. Arba pateisinti/pasiteisinti. Kentėti kilniai, nes kančia išvalo, kančia yra tauri, kančia padeda tobulėti.

Auka neturi kito pasirinkimo, kaip tik saugotis šito baisaus, ją engiančio pasaulio, gintis nuo jo, pulti jį arba tiesiog pasyviai kentėti ir motyvuoti save, kad "kenčiantiems dangus".

Socialiniuose tinkluose tūkstančių žmonių dalinasi "gražiais" tekstais, kurie yra gražiais žodžiais užrašytos aukos mentaliteto persismelkusios mintys.

Tai kas gi tu esi?

Savo gyvenimo autorius ar savo gyvenimo auka?

Gegužės 8 d. (pirmadienį) kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų kursus "Savo gyvenimo autorius". Išmoksite kaip atpalaiduoti emocines bei mentalines įtampas ir iškart jaustis geriau.

Užsiėmimų tikslas - išmokyti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 1-2 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.) Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos.

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 135 eur (dviems - po 120 eur, trims - po 100 eur).

Kilus klausimams, galite su manim susisiekti el.p. autore@astaivaskeviciute.eu arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką, žinutę messengeryje (Asta Ivaškevičiūtė) arba instagrame ( @asta_iva )