Pavargai?

Yra žmonių, kurie gyvena nuolatinėje pervargimo būsenoje ir jaučiasi bejėgiai kažką pakeisti.

*** Nes ilsisi tik tinginiai. *** Nes tiek daug reikia padaryti. *** Nes turi mažų vaikų. *** Nes jei atsipalaiduos, jų pasaulis subyrės į šipulius.*** Nes turi milijoną priežasčių kiekvieną rytą atsibusti ties išsekimo riba ir... nei vienos priežasties jaustis gerai, be nuovargio.

Žinau tai, nes pati daug metų taip gyvenau.

O vėliau, pradėjusi eiti sąmoningumo keliu, ieškoti atsakymų, kaip gi čia man gyventi kitaip nei anksčiau, susižavėjau mintimi, kad galima gyventi NIEKADA nepavargstant. Žiūrėjau į visokius lektorius, kurie soc. tinkluose transliuodavo neišsenkančią energiją ir sunkiai suvokiamą nepaliaujamą veiklumą, ir patikėjau, kad jei darysiu taip, kaip jie, ir aš nuo ryto iki vakaro trykšiu energija.

Patarimų radau daug: "Jei darysi taip, jei kelsiesi tada, jei gersi šitai, jei nevalgysi ano, nei melsiesi pakankamai ir medituosi...". Tačiau ir vėl patyriau fiasko, nes kad ir kaip stengiausi, kad ir kaip kėliau savo vibracijas, mano nuovargis neatsilikdamas kilo kartu su jomis.

O tada supykau. Ir nusprendžiau išsiaiškinti, tai kaip gi ten su tuo nuovargiu iš tikrųjų yra?

Šiose dvejose paskaitose ir e-knygelėje "Nuovargis - neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti" rasite mano atradimus, padarytus skirtingais 10 metų etapais, nes kiekvienas naujas etapas atsinešė naujų realizacijų nuovargio temoje.

Siūlau žiūrėti/skaityti tokia seka:

1 paskaita > e-knygelė "Nuovargis - neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti" > 2 paskaita

Beje, paskutinę paskaitą įrašiau, kai vėl jaučiausi labai pavargusi intensyvaus mokymų sezono pabaigoje, tad ir vėl buvau grįžusi prie klausimo "kodėl pavargstu, kaip optimizuoti savo energiją, kad jos užtektų svarbiausiems dalykams". :)

Išklausę paskaitas ir perskaitę e-knygelę jūs geriau suprasite savo nuovargio atsiradimo priežastis, sužinosite lengvai pritaikomus būdus kaip pavargti mažiau ir jaustis geriau.

Pasidalinsiu savo patirtimi ir įžvalgomis, įgytomis per dešimt metų dirbant su savimi bei su kitais žmonėmis vedant mokymus, stovyklas, asmenines konsultacijas.

Paskaitos yra įkeltos į Youtube, tad dabar atsisiųsite word'inį dokumentą, kuriame rasite dvi nuorodas į paskaitas.

O e-knygelę "Nuovargis - neišvengiamas? 8 lengvi būdai pailsėti" atsisiųsite dviem formatais - PDF ir epub

Linkėjimai!

Asta