Paskaitų rinkinys apie narcisistines asmenybes ir nuodingus santykius

Kankina nelaimingi santykiai?

Nuolat įsiveli į isterišką, toksinį ir pavydo kupiną ryšį?

Amžinai lieki kaltu? Vis graužies, vis abejoji savimi?

Dažnai tenka teisintis, aiškintis, įrodinėti?

O gal atvirkščiai, nuolat išsirenki emociškai neprieinamus partnerius?

Kas tai - karma, žvaigždės, likimas? O gal tiesiog elementari psichologija ir Froidas buvo teisus - "Visi ateiname iš savo vaikystės"?

Atsakymus rasi paskaitų rinkinyje apie narcisistines asmenybes ir nuodingus santykius.

Paskaitos apie narcizus ir santykius
Paskaitos apie narcizus ir santykius

Šis paskaitų rinkinys atsirado todėl, kad gruodžio mėnesį sugalvojau Edgarą Lubį pakviesti į Live "Įkvepiančios asmeninės istorijos" pakalbėti apie narcizus ir tai išsivystė į labai stiprių paskaitų ciklą, abu su Edgaru gavome labai daug šiltų atsiliepimų, daugelis mūsų klausiusių žmonių kitaip įvertino tiek save, tiek santykius, kuriuose jautėsi nelaimingi.

Žinojau, kad Edgaras Lubys turi skaudžios asmeninės patirties su narcizais ir dėl tos asmeninės patirties yra tikrai labai įsigilinęs į šią temą. Aš taip pat esu sutikusi kelis narcizus savo gyvenimo kelyje, be to jau dešimt metų gilinuosi į žmogaus psichologiją ir turiu ką pasakyti šia tema.

Su Edgaru Lubiu padarėme tris live apie narcisistinį asmenybės sutrikimą turinčius žmones, santykius su jais, kaip atpažinti narcizus, kas nėra narcizai ir t.t. Tada pradėjome įrašinėti kursą apie tai, kaip atpažinti ir išgyventi santykius su narcizais, kaip santykius su jais nutraukti ir kaip atsistatyti po to. Įrašėme vieną labai išsamią paskaitą, bet... abu esame labai užimti, tad sudėtinga suderinti laiką, kuris abiems tiktų, tad taip viskas ir liko. (Bent jau kol kas :) ) Bet ir tai, ką jau padarėme su Edgaru - mūsų trys Live bei paskaita, - yra tikrai labai išsamūs, atsakys į daugelį jūsų klausimų, duos daug aiškumo!

O kad gautumėt dar daugiau naudos -

prie mūsų su Edgaru Lubiu įrašytos paskaitos apie narcizus, pridedu Viktorijos Gercman (hipnoterapeutė regresologė, emocijų paleidimų instruktorė, lektorė. Pasaulinio garso hipnoterapeutės Marisos Peer tiesioginė mokinė.) paskaitą "Prieraišumo tipai santykiuose".

Ir dar nuo manęs asmeniškai DOVANA - savivertę gydanti meditatyvi praktika. <3

Nusipirkę šį paskaitų rinkinį gausite ~5 valandas vertingos informacijos, kuri padės kitom akim pasižiūrėti į problemas santykiuose.

DĖMESIO:

Nusipirkę paskaitų rinkinį gausite laišką su nuoroda, kuri leis parsisiųsti WORD dokumentą. Tame WORD dokumente bus nuorodos į visas paskaitas bei meditaciją.

Jaukių, meilės ir pagarbos pilnų santykių!

Asta Ivaškevičiūtė

Asmeninio augimo mentorė