Sekmadienį, lapkričio 20 d. 13 val. pirmą kartą darėme mums abiem su Elinga Sudvojiene visiškai naują dalyką - LIVE mūsų kulinarinio šou "Gaminame ir plepame" :)

Su Elinga jau ne pirmą kartą susitinkame, tik video, kuriuos darėme kartu, buvo keliami į uždarą grupę "Super produktai namuose" ir buvo pasiekiami tik tai grupei priklausantiems žmonėms. O dabar įsidrąsinome ir ketiname pasirodyti jums visiems per tiesioginę transliaciją iš Elingos virtuvės! :)

Kodėl į mus verta bus žiūrėti?

Ogi todėl, kad mes su Elinga abidvi labai smagios, nenuobodžiai kalbam apie svarbius dalykus ir dar - abi nemėgstame gaminti, bet mėgstame skaniai valgyti. Taip, kotletų iš lakštingalų liežuvėlių, įdarytų karamelizuotais paukščių pieno dribsniais, apvyniotų valgomo aukso folija ir patiektų su garuose virtų triufelių garnyru, nebus. Bet bus kažkas paprasto, lengvai pagaminamo, skanaus ir tinkamo tiems, kurie taip pat nelabai mėgsta gaminti, bet mėgsta skaniai valgyti.

Elinga yra drąsiai einanti per gyvenimą, gerą jumoro jausmą turinti žavinga moteris. O aš irgi esu lygiai tokia pati. :D Jau tada, kai su Elinga darėm pirmą video, pagalvojau, kad būtų labai smagu mums kartu padaryti "kulinarinį šou". ŠTAI IR DAROME! Labai lauksime visų prisijungiančių ir palaikančių mus šiame naujame, pirmą kartą įgyvendinamame sumanyme !