Lapkričio 16 d. 12 val. susitikome su dar viena įkvepiančia asmenybe, kuri pasidalino savo ne rožių žiedlapiais nubarstyta kelione, vedančia į karjeros aukštumas.

Eglė A.Harvey sako:

“Arba tu rašai savo scenarijų, arba dalyvauji kažkieno parašytame” – šią tiesą supratau gana anksti savo gyvenime, ir vedama didžiulio smalsumo tam, kas aplink mane ir mano viduje, kūriau savo gyvenimą, teisingiau tiesiog gyvenau sakydama ”taip” likimo dovanom.

Drąsa patirti gyvenimą vedė mane nuo Karoliniškių Vilniuje iki Viceprezidentės postų vienoje iš didžiausių telekomunikacijų korporacijų Stokholme ir Briuselyje, kai jaunai 26 m teisininkei buvo patikėtas vienos iš didžiausių įmonių Lietuvoje Teisės vadovės darbas. Aukštos pareigos, privatūs lėktuvai, kelionės, daug atsakomybių ir dėmesio, galimybių ir tave auginančių patirčių – visa tai svaigina, bet turi savo kainą.

Kartais mano gyvenimas krėtė pokštus ir vertė kurti projektą ”kaip per keturias savaites pakeisti gyvenamą šalį, darbą, dukters mokyklą ir namus”, kurti savo gyvenimą naujai. Pažinusi Briuselio koridorius ir iš vidaus sužinojau, kas yra didysis lobizmas, kaip priimami svarbūs sprendimą įvairiuose politikos ir verslo gigantuose, dar kartą įsitikinau, kokie mes, lietuviai, esame darbštūs ir lygus kolegoms iš Vakarų, kad moterys gali pasiekti visko, kuo tiki. Tačiau svarbiausias atradimas buvo subtilus - kai gyvenime visgi visko pasirodė per daug, pajutau, kad tikrasis gyvenimas, ir vienintelė tiesa yra tavo viduje. Tuo pat metu mano kūnas pasakė ”gana” ir vidinės kelionės tapo visa ko pamatas.

Autentiškas santykis su savimi ir Pasauliu, meilė, pagarba ir mėgavimasis yra mano gyvenimo variklis. Nemėgstu skambių pareigų, todėl save pirmiausia pristatau kaip asmenybę, mamą, dukrą, vadovę, draugę ir sielą viename.