Apie emocijas kalbama, kad jos užvaldo, apima, užgrobia. Tarsi būtų gyvos ir nusiteikusios ganėtinai agresyviai, grobikiškai. Tarsi diktuotų savo taisykles ir veiktų prieš jas jaučiančio žmogaus valią.

Žmonės su jomis kaunasi, užgniaužia, slepia, bando suvaldyti. Stengiasi save priversti jausti taip, kaip reikia ir nejausti taip, kaip negalima. O negalima daug ko. Negalima pykti, pavydėti, būti pavargusiam. Negalima netgi mylėti, jei kitas žmogus nemyli tavęs. Ir dar tas graužiantis nerimas dėl ateities, dėl rytojaus...

Dar tikima, kad su blogomis emocijomis reikia išsibūti, išjausti. Ir taip beišjaučiant eina dienos, savaitės, mėnesiai, o niekas nesikeičia, vis bloga, kankina nerimas, ima neviltis. Tada atrodo, kad visi aplinkui šypsosi, tik aš vienas toks kažkoks, "brokuotas". Arba atvirkščiai, atrodo, kad aplink vien melas, pyktis, veidmainystės.

Bet svetimas "cukrus" kartus, tik kai viduje daug asmeninio kartėlio

Visgi, yra ne vienas būdas kaip jaustis gerai jaučiant absoliučiai viską, be filtro, be cenzūros, be apsimetinėjimo. Ir aš jums juos visus parodysiu.

Kursai internetu "Mano (ne)patogios emocijos"
Kursai internetu "Mano (ne)patogios emocijos"

Balandžio 10 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių trukmės praktinių užsiėmimų kursą "Mano nepatogios emocijos", kurio metu išmoksite kaip atpalaiduoti emocines bei mentalines įtampas ir iškart jaustis geriau.

Užsiėmimų tikslas - išmokti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 1,5-2 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.) Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos.

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina 135 eur
Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema.

Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

e.p. autore@astaivaskeviciute.eu

WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485