Praktikų ciklai ir prenumeratos

9 trumpų paskaitų ir užduočių ciklas
IŠ NERIMO Į PASITIKĖJIMĄ

Ar dar neatsibodo važiuoti per gyvenimą, su iki viršaus užtrauktu rankiniu stabdžiu? Tarsi judi į priekį, bet taip sunkiai, taip lėtai, taip per jėgą...

9 paskaitų cikle "Iš nerimo į pasitikėjimą" gausi trijų lektorių, - Astos Ivaškevičiūtės, Viktorijos Hollstein ir Rasos Židonienės patarimus, darbo su savimi įrankius bei užduotis, kurios padės susitvarkyti su baimėmis, nerimu, neryžtingumu, kad galėtum gyventi savo autentišką gyvenimą.

Kai užsisakysi šį ciklą, tris savaites pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį gausi po laišką su paskaita ir užduotimis. Kiekviena savaitė skirta vis kitai temai, kurią savais metodais pristatys po vieną Rasa, Asta ir Viktorija.

Lengvų užduočių ir trumpų meditacijų ciklas "30 dienų ramybės"

Įženk į 30 dienų vis augančios ramybės!

Išjunk savo nerimą, įtampą, skubėjimą, įjunk atsipalaidavimą, atsparumą stresui, kokybišką miegą, saugumo jausmą, žaismingą požiūrį į gyvenimą.

Kiekviena diena skirta vis kitai, ramybę kuriančiai temai. Lengvos užduotys, trumpos meditacijos, paprasti kasdieniai žingsniai link vis geresnės savijautos.

8 trumpų paskaitų ir užduočių ciklas SAVIVERTĖS GALIA: Įgalink save geresniam gyvenimui!

Įsivaizduok gyvenimą, kuriame jautiesi laisvai ir saugiai, su įkvėpimu bei atsipalaidavimu realizuoji save visose veiklose, kurios tik patraukia tavo dėmesį, ir santykius kuri tik su tave įkvepiančiais, palaikančiais žmonėmis.

Tie, kurių savivertė sveika, yra tiesiog NESUSTABDOMI savo siekiuose, svajonių įgyvendinime.

Kai užsisakysi paskaitų ir praktinių užduočių ciklą "SAVIVERTĖS GALIA: Įgalink save geresniam gyvenimui!", 4 savaites iš eilės, antradienį ir ketvirtadienį ryte gausi laišką su ~20 min trukmės paskaitos video įrašu ir užduotimis. Viso - 8 laiškai.

Užduotys bus įvairios - rašymo, meditacijų klausymo ar pan., - bet nesudėtingos, daug laiko nereikalaujančios.

Paskaitų, meditacijų ir užduočių ciklas "7 čakros - 7 gyvenimo sritys - 7 savaitės"

Subalansuok savo gyvenimą per 7 savaites!

Jei trūksta balanso kažkurioje gyvenimo srityje, galbūt taip yra dėl to, kad toje vietoje yra "kamštis", blokuojantis energijos pratekėjimą.

7 Taro kortos savaitei

Kiekvieną pirmadienį el. paštu gauk 7 Taro kortų gaires tau rūpimais klausimais!

Idėjos, kaip gali pasinaudoti 7 Taro kortomis savaitei:

  • Užduoti klausimą ir pasirinkti bet kurią kortą kaip atsakymą. Tad iki kitos savaitės laiško gali užduoti 7 klausimus :) (kol neatsidarysi pasirinktos kortos, tol nežinosi, kas ji. O kai atsidarysi kortą, pamatysi ir jos piešinį, ir išgirsi audio formatu jos pristatymą)

  • Savaitės bėgyje gali atsidaryti pasirinktą bet kurią kortą kaip įžvalgą, patarimus tai dienai - "į ką man šiandien reiktų atsižvelgti, ką man šiandien reikia sužinoti?"

  • Gali pirmadienį iškart visas kortas iš eilės atsidaryti ir perklausyti, kad žinotum Taro kortų rekomendacijas visai savaitei.

Susivokimai

Jei tau patinka mintys, kuriomis dalinuosi socialinėje erdvėje, tau patiks ir ši el. laiškų prenumerata :) Ir labai norisi išsilaisvinti iš visų algoritmų, kurie lemia, kas kiek ko (ne)pamato savo naujienų sraute. Todėl ir sugalvojau išbandyti "Susivokimai" laiškų prenumeratą.

Nemokama.

P.S. kai įsigilinau, kokias funkcijas ir galimybes duoda Mailerlite, nerealiai apsidžiaugiau! Mokausi, gilinuosi, viskuo maksimaliai naudojuosi. :)

Ir drąsiai rekomenduoju visiems.