Edgarą Lubį pažįstu ne tik kaip kompozitorių ir dainininką, bet ir kaip žmogų, kuris yra nepaprastai giliai įsigilinęs į narcisistinio asmenybės sutrikimo temą.

Kai Edgarą kviečiau pokalbiui, taip ir pasakiau:

- Nepažįstu kito žmogaus, kuris turėtų ir tokią asmeninę patirtį su narcizais, ir būtų taip išnagrinėjęs šį klausimą, kaip tu. Ar gali pasidalinti savo patirtimi ir atradimais su visais?

Į ką Edgaras atsakė: -Jei manai, kad tai bus kam nors naudinga, gerai.

O aš esu visiškai įsitikinusi, kad mūsų pokalbis bus labai naudingas daugeliui. Žmonės, turintys narcisistinį asmenybės sutrikimą, yra puikūs manipuliatoriai. Bendraujant su jais nejučia imi tikėti, kad kažkas su tavim yra blogai, kad tu esi nevykėlis. Tada bandai keistis, bandai keisti kitą, bandai gerinti santykius, tik kad visos tavo pastangos vis tiek eina veltui. O dar blogiau, kai gimei šeimoje, kurioje tėvai arba vienas iš tėvų yra narcizas...

Šį trečiadienį, gruodžio 7 d. 12 val. kviečiu jungtis į LIVE pokalbį su Edgaru Lubiu. Galėsite užduoti klausimus, į kuruos mes kartu su Edgaru atsakysime.

Edgarą kalbinsiu aš, Asta Ivaškevičiūtė. Prieš beveik 10 metų mečiau perspektyvią karjerą ir išėjau ieškoti atsakymų, kaip gi veikia šis pasaulis, nes nenorėjau tikėti, kad viskas, ko gyvenime galiu tikėtis, yra tik ilgos darbo valandos, nuolat nepatenkintas šefas ir nesibaigiantis stresas. Atsakymus radau ir netgi dar daugiau - sukūriau savo metodą, kuris leidžia žmogui keisti neuronų jungtis savo smegenyse ir imti impulsyviai, nesąmoningai reaguoti į išorinius įvykius bei savo vidinius išgyvenimus visiškai kitaip, nei anksčiau. O tai keičia gyvenimą, sveikatą, santykius, finansus į gerą. Šio metodo mokau kursuose internetu, kuriu šiuo metodu pagrįstas meditacijas bei rašau knygas.