Tokia pas mane 'Astos mokymų era' prasidėjus. Atrandu naujo, pasistiprinu lyg ir buvusią nuojautą. Žodžiu liuks. Bet vistiek man žiauriai patinka susireikšminti ir 'susisvarbinti' savyje, ką ir kaip, dėl ko darau, ir jeigu tai kitiems nesvarbu, man nuo to svarba ir susireikšminimas nesumažėja, nors anksčiau tai žeisdavo.

Ingaja

Poveiki pradejau jausti jau po keliu dienu, kai niekas kitas neveike. Ir butent tas poveikis motyvavo mane klausyti/daryti meditacijas ir busenu kurima reguliariai. Tai jau virs metu dabar. Ir dabar dar kai ryte pabundu ir maziau turiu laiko, tada bent guledama lovoje dar sau sakau, kad sita lova yra meile, meiles jura ir tada mano kuna uzlieja atsipalaidavimas. Reziume - labai stipri, “ikunijanti” praktika su tiesioginiu fiziniu poveikiu protu ir kunui.

Eglė

Mane Asta moko suabejoti tuo ką žinau, mąstau arba matau. Abejonės padeda praskleisti matymo, mąstymo ir žinojimo lauką. Išmokau pastovumo savo veiksmuose. Išmokau nebebėgti nuo savęs, savo jausmų, baimių, o drąsiai pažiūrėti kas ten už jų. Išmokau būti reikli sau ir kitiems, išmokau gerbti save (tokią kokia esu) ir kitus (tokie kokie jie yra). Išmokau nebeskirstyti į geros emocijos, geri jausmai - blogos emocijos, blogi jausmai (jiems visiems yra vietos pas mane). Asta mane išmokė priimti tiesą, kuri kartais nudegina visą mano kūną (o ji tai moka, pamatyti tave kiaurai), dėl to atsiranda vietos naujiems dalykams. Išmokau žavėtis savimi ir kitomis nuostabiomis moterimis (sesėmis❤). Manau, kad kiekviena iš mūsų gauna ir randa Astos mokymuose to ko joms reikia ir aš randu. Jei tu galvoji, kad esi vieniša, nesuprasta, nepriimta aplinkos kurioje esi, ateik pas Asta ir tu pamatysi, kad tu esi verta visko geriausio, kad tu nesi viena, kad tu esi dalis šios nuostabios Visatos ir tau yra vietos tokiai kokia tu esi. Asta gali tau "švelniai" įspirti į šikna, kai užstringi, kai nustoji daryti tai kas tau padeda augti.

Rima

Jau seniai norėjau padėkoti lektorei-Astutei už nuostabų, mielą balsą, už puikų Internetinį kursą.

Pokyčiai akivaizdūs - Pradėjau save labiau vertinti, mylėti, esu džiaugsmingesnė, linksmesnė.

Atrandu laiko meditacijoms, ne taip skaudžiai išgyvenu savo išėjimą iš darbo, paleidau savo visas nuoskaudas, nejaučiu jokios įtampos galvodama apie žmones, kurie manęs nevertino ir nemylėjo. Priimu save ir pasaulį tokį, koks jis yra. Kuriu kasdien meilės jausmą, gamtoje jaučiu didelį atsipalaidavimą, atrandu laiko sau. Pradėjau kitaip mąstyt apie pinigus, kasdien atsiveriu Visatos gausai. Ramiau žiūriu į kritiką, ne taip skaudžiai vertinu bėgantį laiką. Dieną pradedu mini mankšta, pradėjau prisimint iškrovos dienas, kad prasivalyt organizmą. Ir dar, priėjusi prie veidrodžio, randu būdų save pamaloninti komplimentais..... Ko anksčiau niekada nebuvo.... Ir dar labai labai noriu išleisti savo kūrybos suaugusiems knygą.... O jei svajoji, vadinasi gyveni....

Alma

Mane tu išmokei sustoti ir pasikalbėti su savimi. Rašyti sau laiškus ir rašant popieriaus lape pamatyti parašytą savo širdies istoriją. Skaityti savo pačios surašytas mintis ir jas keisti. Išmokau rašyti savo pačios norus ir tame rašyme suvokti, kurie iš jų yra tikri, o kurie tik pasiskolinti iš kitų. Dar vis mokausi rašyti apie savo baimes. Dar vis bijau rašant pažvelgti joms į akis. Esu dėkinga tau už tai, kad esi, už tai, kad mokai, už tai, kad kantriai leidi mokytis kiekvienai iš mūsų savo ritmu ir savo pasirinktu greitumu ar lėtumu. Iš tavęs mokausi rašyti apie savo jausmus ir juos visus pamilti ir priimti. Mokausi rašyti apie tai, kaip norėčiau jaustis ir tuose jausmuose išbūti. Ir drauge su tavimi išmokau mokytis ir suvokti ir priimti tą nuostabų begalinį, savo pačios kūrybos, laisvės ir savęs pažinimo kelią . Man tai yra begalinė dovana.

Nemira

Pastebėjau, kad laisviau pradėjau bendrauti su žmonėmis Taip gera, taip viskas paprasta, širdyje džiaugsmas Svarbiausia, kad šitas pokytis man labai patinka.

Pradėjau savimi labiau pasitikėti ir atsirado ta vidinė ramybė. Kažkaip šiandien pajutau, kad esu tokia rami...

Pradėjau vaikščioti išsitiesus, pakelta galva Mano savivertė jau pakilo. Nebijau pažiūrėti žmonėms į akis.

Pradėjau gauti daugiau komplimentų, žmonės labiau atkreipia dėmesį į mane. Ir galvoju, kur priežastis... Gal kad vaikštau švytinti, su šypsena? Ir svarbiausia iš tų žmonių, kurie, atrodė, niekada tavęs nepastebės. Tapau matoma.

Laimutė

Asta moko:

  • kaip gyventi atpalaidavus mintis, kūną, svajones, norus, tikslus;

  • kaip pažinti save, savo emocijas, savo kūną, kaip išgirsti save, kaip mylėti ir gerbti SAVE;

  • kaip pamatyti, susipažinti su savo mintimis, įsitikinimais ir pamatyti, kad tai tik mano mintys :)

Agnė