Ar norėtum užauginti sparnus savo svajonei?

Mes nesimokysime kaip svajoti teisingai, pagal taisykles. Padarysime gerokai geriau! Mes išlaisvinsime savo svajonę ir per tai išsilaisvinsime patys.

Dalyvavimas kursuose padės:

Suvokti savo neryžtingumo, atidėliojimų arba nesugebėjimo užbaigti tai, kas pradėta, priežastis ir jas išspręsti.

Su pagarba pasižiūrėti į savo norus ir per tai sustiprinti savo savivertę, pasitikėjimą savimi ir drąsą gyventi tokį gyvenimą, kokio nori.

Gausi labai efektyvius įrankius, kuriais galėsi labai greitai padėti sau bet kokioje įtemptoje savo gyvenimo situacijoje.

Praplėsi suvokimą apie savo galimybes ir jų ribas.

Išmoksi save girdėti, užduoti sau specifiškus klausimus, kurie leis naujais rakursais pasižiūrėti į įvairias, iš pirmo žvilgsnio atrodančias neišsprendžiamas problemas.

Aš sąmoningai svajoju ir pildau savo svajones jau 10 metų.

Tad jau 9 metus dirbu savo svajonių darbą, 6 metus gyvenu svajonių sodyboje. Mane supa nuostabūs žmonės! O svarbiausia - aš esu visiškai laisva svajoti ir darau tai drąsiai. Mano svajonės yra mano įkvėpimas, mano amžino veikimo variklis, vedantis mane per gyvenimą į priekį.

Esu išbandžiusi daugybę technikų, o nuo gruodžio 5 d. kviečiu prisijungti į trijų savaičių trukmės praktinius mokymus "Išlaisvink svajonę", kurių metu galėsite išmokti ir patirti mano išbandytų ir naudojamų praktikų junginį.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame. Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą. Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę.

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų.

Su moterų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 18 val.

Su vyrų grupe susitiksime tris savaites kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 9 val.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom

Susitikimų trukmė: 1-2 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e (atskirai moterų ir atskirai vyrų grupės).

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti.

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir sąlyginai mažai teorijos. Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Trijų savaičių kursų kaina: 120 eur

Jei aktualu mokėti dalimis - ne problema.

Parašykite man ir susitarsime - autore@astaivaskeviciute.eu

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų.

Apkabinu!

Asta Ivaškevičiūtė

e.p. autore@astaivaskeviciute.eu

WhatsApp / Viber / tel. 8 604 20485