Nuo to, koks tavo santykis su savimi, priklauso visi kiti santykiai. Gal banaliai skamba, nebe pirmą karta girdėta, ir visgi tai - visiška tiesa.

Kokia tavo savivertė, kaip gerbi save, savo poreikius, kiek suvoki savo ribas, tiek gerbi kitus ir, tuo pačiu, natūraliai nepalaikai santykių su tais, kurie negerbia tavęs.

Pasaulis pilnas pačių įvairiausių žmonių! Kodėl iš pačių įvairiausių žmonių atsirenki tuos, kurie tave skaudina? Kodėl nori, kad tave mylėtų tie, kurie nemyli, gerbtų tie, kurie negerbia vietoj to, kad tiesiog pasirinktum tuos, kuriems mylėti ir gerbti kitą yra lengva ir natūralu?

Jeigu būtum savo paties/pačios gyvenimo partneriu, kokie būtų jūsų santykiai - sveiki ar toksiški?

Save dažniau palaikai ir padrąsini ar smerki, kaltini, kritikuoji?

Sausio 9 d. 18 val. kviečiu į trijų savaičių emocines įtampas atpalaiduojančius ir įsitikinimus transformuojančius praktinius kursus "Mano santykiai ir aš".

Užsiėmimų tikslas - išmokti metodo, kuris leis dirbti su savimi savarankiškai, geriau susivokti savo mintyse, jausmuose, išgyvenimuose, dar giliau pažinti save, tapti sau geriausiu draugu, savo gyvenimo autoriumi.

Trukmė - trys savaitės.

Kiekvieną savaitę bus du online susitikimai Zoom platformoje, mokysimės sau užduoti vis daugiau įvairių klausimų, mokysimės kalbėtis su savimi ir jausti tai, ką jaučiame, taip, kaip jaučiame.

Visi įrašai liks, todėl esate laisvi planuoti savo laiką, kaip jums patogu.

Kursai vyksta pagal mano sukurtą, mano pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė", kuri apima tiek minčių, tiek emocijų geresnį suvokimą ir jų transformavimą.

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.